Вінницький фонд «Подільська громада» надав фінансову допомогу підприємствам, які постраждали від ракетного удару 14 липня

19:53
Become a Patron!

У Вінниці Фонд громади «Подільська громада» в рамках проєкту «Працюємо далі» надав грантову підтримку в розмірі 60 тисяч гривень сімом підприємцям/ицям, бізнес яких постраждав через ракетний удар 14 липня.

Як повідомляє Фонд громади «Подільська громада», серед підприємців є передусім ті власники і власниці бізнесу, які працювали в Будинку побуту «Ювілейний». Зазначено, що за грантові кошти вони закупили, відремонтували, відновили пошкоджене обладнання, устаткування, інструменти і вже повернулися до роботи.

Для кожного і кожної з них грантова підтримка стала не тільки матеріальним підсиленням, але й мотивацією до відновлення власної справи. Адже головне завдання проєкту полягало в тому, щоб допомогти власникам/цям бізнесу, які постраждали від теракту, стати на ноги і продовжити працювати, – йдеться у дописі.

Результат переможців:

Максим Широков знайшов нове приміщення під майстерню, а за грантові кошти придбав обладнання для ремонту і виготовлення ювелірних виробів:

Розпочати бізнес з нуля важко. Після вибухів згоріло не лише обладнання, а й вироби людей, за які довелося віддати власні кошти. Було страшно, чи прийдуть клієнти на нове місце, чи вистачить замовлень, коштів. На відновлення власної справи витратив понад 300 тисяч гривень. З них – 60 тисяч отримав від Фонду «Подільська громада». Багато інструменту зміг закупити за ці гроші. Хоч і вживаного, але все одно воно є. Зокрема придбав інструмент, який розкачує та зменшує кільця, лампу, магнітну головку для чистки кілець, звукову мийку.

Інна Негур та команда «Пан Карпо» придбали сучасні звукові колонки і вже організовує концерти зі збору коштів на підтримку ЗСУ в Україні та за її межами.

Тетяна Скрипник закупила нові швейні машинки і займається ремонтом та пошиттям одягу, зокрема для військовослужбовців.

Віталій Зеленько відновив надання послуг з хімчистки та прання одягу, придбавши відповідне устаткування.

Надія Чабан виготовила за грантові кошти стелажі для свого магазину і тепер реалізує взуття, яке відшивають у містах-героях Харкові та Дніпрі. Вона каже, що після трагедії важко було повернутися на робоче місце, та як керівниця мусила це зробити. Вона мала колектив, який потребував роботи, і товар, який треба було реалізувати, щоб заплатити людям зарплату:

Ми з онукою керуємо магазином, а дівчата консультують покупців. Взуття реалізуємо українського виробництва, зокрема з Харкова. Після ракетного удару був шок і саме колеги з Харкова найбільше підтримали. А потім допоміг Фонд громади «Подільська громада», який надав грантові кошти. Вони перекрили практично половину вартості виготовлення стелажів. І це було суттєво – матеріально і передусім морально, бо більше ніхто не допомагав (…)

 

Павло Фрумкін, який внаслідок вибухів втратив два офісних поверхи, зберіг колектив і завдяки грантовим коштам поліпшив матеріально-технічну базу виробничого цеху:

Я сам на момент вибухів був на першому поверсі «Ювілейного». Перші 5–10 хвилин оговтувався від шоку, а потім почав обдзвонювати дівчат з бухгалтерії, продавців, консультантів. У нас великий колектив і всі були на робочому місці. Про масштаби руйнування і втраченого майна тоді навіть не думав, єдине питання, яке було на той момент, чи всі живі. Ми втратили дуже багато, фактично цілим залишився тільки виробничий цех у підвалі, а приміщення на першому і другому поверхах зазнали значних руйнувань.

Олена Ткачук підсилила свій магазин, закупивши прес для сувенірної продукції, ріжучий плоттер і сканер.

Нагадаємо, проєкт з грантової підтримки для підприємств (ФОП, ПП), які постраждали внаслідок ракетного обстрілу Вінниці, стартував 4 серпня. 26 серпня оголосили список із семи підприємств, які отримали грантову підтримку в межах проєкту «Працюємо далі».

Всі учасники/ці, котрі отримали фінансову підтримку, мають зобов’язання перерахувати восени 2023 року на рахунок Фонду п’ять тисяч гривень в якості благодійної пожертви. Ці кошти витратять на стипендіальну програму для молоді, яка бажає відкрити власну справу.

Фото – зі сторінки Фонду громади «Подільська громада» у Facebook

Читайте також: “Працюємо далі”: у Вінниці стартує проєкт з підтримки підприємств, що постраждали внаслідок ракетного удару по місту

Читайте також: «Подільська громада» обрала сім підприємств, які отримають грантову підтримку в рамках проєкту «Працюємо далі»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.