Вінницький Фонд громади «Подільська громада» влаштує благодійний воркшоп на тему штучного інтелекту

17:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький Фонд громади «Подільська громада» 31 жовтня організовує практичний воркшоп «Штучний інтелект і його роль у розвитку людського потенціалу».

Як повідомляє Фонд громади «Подільська громада», на заході бізнес-тренер Антон Савочка на практиці покаже що таке ШІ, його види та можливості, які є правила та принципи написання промптів, приклади застосування в різних сферах. Також спікер навчить, як за допомогою ШІ генерувати ідеї, формулювати проблему та прописувати завдання під час здійснення корисних справ для розвитку громади.

Вартість участі у воркшопі стартує від 200 гривень, що буде донатом на БПЛА для Сил Спеціальних Операцій. Його можна буде внести безпосередньо перед воркшопом, тому учасників і учасниць заходу просять приходити завчасно (на 15:30). Так, якщо благодійний внесок буде понад 500 гривень, то можна буде отримати від Фонду значок-літачок із написом «шеримо доброту».

Захід розпочнеться о 16:00 у Хабі «Місто Змістів», що розташований по вулиці Сковороди, 11. Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Ілюстрація – stvf.org.ua