Вінницькі волонтери придбали перше авто для захисників завдяки благодійному NFT-проєкту

12:27
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Завдяки благодійному NFT-проєкту “Way of Ukraine” вінницьким волонтерам вдалось придбати перше авто для ЗСУ, яке вже поставили на облік. NFT-колекцію, яка складається з дитячих малюнків купували всі охочі, а вилучені кошти від цифрової копії волонтери направили на допомогу ЗСУ.

Про це повідомила одна зі співзасновниць проєкту Діана Подолянчук на своїй фейсбук-сторінці.

Як зазначає волонтерка, автомобіль, який придбали для ЗСУ “Honda CR-V” 2011 року вже пофарбували. Окрім цього, зокрема, поставили передній захист, наклеїли захисну плівку на скло для кращого камуфляжу та змінили масло та поставили на облік ЗСУ.

Малюнки ж від проєкту передали бійцям разом з гуманітарною допомогою, а вилучені кошти від цифрової копії направили на допомогу ЗСУ.

 

NFT-проєкт “Way of Ukraine” створений вінницькими волонтерами в підтримку Збройних Сил України. Колекція складається з 1 000 унікальних дитячих малюнків, цифрові копії яких можна придбати, а всі кошти підуть на допомогу українській армії. Проєкт реалізовано за сприяння волонтерського центру “Шахіна”, голови благодійного фонду – Діани Подолянчук, бізнесмена – Віталія Михайлюка та підполковника Романа Мрочко.

 

NFT (невзаємозамінний токен) — це особливий тип криптовалюти, що являє собою одиницю даних на основі блокчейну. У такий спосіб токен є унікальним цифровим елементом та підтверджує право власності (джерело). Також Non Fungible Token (невзаємозамінний токен) у більшості країн світу став криптографічним аналогом документа, який підтверджує право власності на діджитал-актив.

Нагадаємо, нещодавно Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний став амбасадором благодійного проєкту “Way of Ukraine”, заснованого вінничанами. Також ще одним амбасадором проєкту став ведучий “Євробачення 2017” Тимур Мірошниченко.

Читайте також: Головнокомандувач Валерій Залужний став амбасадором благодійного проєкту, організованого вінничанами

Фото – з Facebook-сторінки Діани Подолянчук

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.