Вінницькі студенти зможуть стажуватися за програмою обміну в німецькому місті Карлсруе

21:35
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницький міський голова та очільник німецького міста Карлсруе на онлайн-зустрічі обговорили партнерські програми. Зокрема, вінницькі студенти зможуть стажуватись за програмою обміну. Також Карлсруе має намір інвестувати близько 50 тисяч євро для зміцнення нових партнерських відносин з Вінницею.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Так, очільник Вінниці Сергій Моргунов та очільник німецького міста Франк Ментруп вчора, 20 вересня, під час онлайн-зустрічі обговорили напрямки співпраці між містами:

Під час онлайн-зустрічі з моїм колегою Франком Ментрупом окреслили напрями навчальних програм – просторовий розвиток, міська мобільність, креативні індустрії та туризм. Кращі практики розвитку громад будуть актуальними для повоєнного відновлення, – йдеться в дописі вінницького міського голови.

Мер Карлсруе підкреслив, що побратимство між містами необхідне для того, щоб забезпечувати мир та будувати спільне майбутнє у Європі:

Карлсруе має чимало міст-побратимів, контакти з якими виникли після Другої світової війни в 1950-1960 роках. Це партнерство з державами, яке виникло після падіння залізної завіси, після того, як країни Східного блоку отримали незалежність. Тому ми знаємо вартісність партнерств між містами й завжди прагнули у рамках спільних партнерських програм створювати умови для безпосереднього контакту між людьми, зокрема й між студентами. При чому не лише у двосторонньому порядку, ми зацікавлені у створенні цілої мережі партнерських обмінів, де люди могли б спілкуватися одне з одним, – зазначив Франк Ментруп.

Влітку Муніципальна рада Карлсруе одностайно затвердила рішення про наміри встановити дружні контакти. Також німецьке місто має намір інвестувати близько 50 тисяч євро для зміцнення нових партнерських відносин з Вінницею. Партнерів привабила інноваційність та проєвропейськість Вінниці, тому наразі в процесі розробки угода про побратимство, яку офіційно підпишуться мери двох міст.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Німецьке місто Карлсруе стане містом-побратимом Вінниці

Читайте також: Вінниця підписала угоду про партнерство з латвійським містом Вентспілс

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.