Вінницькі спортсмени здобули 15 особистих та 50 командних медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

21:19
Автор: Vежа

Вихованці Вінницької МДЮСШ № 2 на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації здобули 15 особистих та 50 командних медалей.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у загальнокомандному заліку серед десяти областей команда Вінницької області посіла почесне третє місце.

У підсумку змагань чемпіонами України серед дорослих стала (еліта Ж20) – Аліна Солоненко. Серед юнаків:

– до 14 років (Ч14) – Олександр Богуславський та Олексій Гнатюк;

– до 12 років (Ч12) – Володимир Конончук.

Призерами чемпіонату стали:

– серед юнаків до 12 років (Ч12) – Володимир Конончук, який додав до золота ще й срібло, а Володимир Богуславський (Ч14) ще тричі піднімався на другу сходинку п’єдесталу.

– у змаганнях юніорів до 19 років (Ч19) – Володимир Ляхович і Богдан Філоненко були третіми.

А у дорослих:

еліта Ч20 – Олександр Марчук завоював «срібло»;

еліта Ж20 – Віра Владімірова виборола «бронзу», Аліна Солоненко – «золото» і «бронзу».

Серед дівчат до 14 років (Ж14) – Марія Кіча фінішувала третьою, а з-поміж юніорок до 19 років (Ж19) відзначилась Уляна Пізюк, яка піднялась на другу сходинку п’єдесталу.

Заслужений тренер України, старший тренер МДЮСШ № 2 Сергій Зеленський каже, що після цього чемпіонату визначилася збірна команда України. Вони вже за місяць змагатиметься у чемпіонаті світу серед юнаків до 16 років.

Зазначено, що чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації проходив у місті Луцьк з 23 по 26 травня.