× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі школярі мають останній день для реєстрації на пробне ЗНО

10:55
Автор: Дар'я Гоц

Випускники вінницьких шкіл сьогодні ще мають час зареєструватися на пробне ЗНО та перевірити свої знання, отримані за роки навчання. Триватиме реєстрація до опівночі.

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочалась ще 10 січня. Станом на сьогодні, 31 січня, у Вінницькій області на пробне тестування зареєструвались 6860 випускників загальнооосвітніх навчальних закладів. З них у Вінниці зареєструвались 1740 учнів.

Як розповіла журналісту Vежі методистка науково-методичного відділу ВРЦОЯО Наталя Синявська, трійка найпопулярніших предметів для пробного тестування практично не змінюється. Цьогоріч вона виглядає так:

  1. Українська мова та література – 5708 зареєстрованих випускників;
  2. Математика – 1403;
  3. Історія України – 1273;

Варто зазначити, що при реєструванні на пробне ЗНО випускники також мали здійснити оплату у розмірі 129 гривень за один тест і ці кошти ще продовжуватимуть надходити до третього лютого. У тих, хто бажає перевірити свої сили та знання на пробному ЗНО 2017 року, є ще цілий день. Зареєструватися можна на сайті ВРЦОЯО. Однак після опівночі програму реєстрації буде зупинено.

У 2017 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

  • 1 квітня – з української мови і літератури;
  • 8 квітня  – з історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Також додамо, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної участі у подальшому зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація на “справжнє” ЗНО-2017 розпочнеться 6 лютого.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.