Вінницькі розробники створили додаток зі сканування продуктів на вміст шкідливих домішок

21:49
Автор: Ольга Каплун

Український стартап “Foodstr” випустив мобільний застосунок, за допомогою якого українці можуть сканувати продуктові товари вітчизняних та іноземних виробників, які представлені на полицях українських супермаркетів.

Як повідомляє інтернет-видання “#ШОТАМ”, мобільний застосунок “FoodStr” створив український стартап з однойменною назвою “Foodstr”, який заснований командою розробників з Вінниці.

Такий проект перший в Україні. Ми прагнемо зробити своїх земляків здоровішими та розвинути критичне ставлення до оманливих обіцянок на обгортках, – йдеться на сайті додатку.

Мобільний застосунок “Foodstr” виявляє вміст небезпечних компонентів у харчових продуктах завдяки скануванню штрих-коду товару камерою смартфону.

Наразі на сервісі вже проскановано 300 тисяч продуктів, які можна зустріти на українських полицях, проте з кожним днем база поповнюється. Також користувачі можуть додати відсутній продукт, відправивши його штрих-код команді підтримки Foodstr.

 

Відомо, що стартап з’явився на початку 2020 року та інвестиції у створення і запуск додатку склали близько 100 тисяч доларів.

Користуватись додатком легко, це перевірила й “VежА”: варто лише завантажити його на мобільний пристрій і просканувати штрих-код необхідного товару. Просканованими продуктами можна обмінюватись з іншими користувачами. Також у додатку є перелік найпоширеніших харчових добавок, де вказані деталі та їх вплив на здоров’я.

Кількість користувачів мобільного застосунку наразі становить більш як 30 тисяч українців. Завантажити додаток та детальніше ознайомитись з ним можна за ЦИМ посиланням.

Фото – https://innovation.24tv.ua/ та https://foodstr.app/