Вінницькі підприємці вийшли на протест із закликом до Уряду дозволити працювати речовим ринкам. ФОТО

12:32
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Сьогодні, 12 травня, біля Вінницької міської ради зібрались підприємці із закликом до Уряду дозволити працювати речовим ринкам. Спільно з міським головою, вони вирішили направити звернення до облдержадміністрації, Уряду та Президента.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов, вінницький міський голова. Як передає Depo.Вінниця, на мітинг вийшли підприємці, які працюють на непродовольчих ринках міста: Центральному, Муніципальному та ринку “Урожай”.

 

Фактично два місяці ринки непродовольчих товарів закриті через карантин, і люди щодня очікують, що повернуться до роботи і зможуть заробити, щоб прогодувати свої сім’ї. І я добре їх розумію, написав Сергій Моргунов.

Поспілкувавшись з підприємцями на вулиці, я запросив до розмови ініціативну групу з представників трьох вінницьких ринків та громадських організацій, які об’єднують підприємців. На зустрічі ще раз пояснив людям, що місцева влада не має повноважень щодо відкриття чи закриття ринків в умовах карантину. І ми можемо діяти лише на підставі рішень Кабінету Міністрів України. Але я особисто завжди на стороні людей, які працюють самі і створюють робочі місця для інших.

 

Також мер Вінниці зазначив, що на зустрічі з підприємцями вони спільно вирішили направити звернення до Вінницької облдержадміністрації, Уряду та Президента з проханням переглянути останню Постанову Кабміну щодо пом’якшення карантинних обмежень і дозволити непродовольчим ринкам працювати з суворим дотриманням санітарних вимог.

Сподіваюсь, що в Уряді до цього дослухаються. За малим бізнесом – тисячі вінничан та їхніх родин, – зазначив Сергій Моргунов.

Зазначимо також, що завтра на 10:00 у Києві на протест збираються перевізники міжміських сполучень. Ірина Шпильова, голова спілки пасажирських перевізників Вінниччини та співорганізаторка руху #SaveФОП розповіла, що до нього долучаться й представники з Вінницької області. Відомо, що перевізники вимагатимуть у влади послабити карантинні обмеження, адже їхня галузь також зазнає великих збитків.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: “Чимдалі, тим невдоволення зростатиме”: до чого готуються фермери Вінниччини через закриті ринки

Читайте також: Відкрити магазини, літні майданчики кафе та дозволити проїзд у транспорті: у міськраді ухвалили рішення

Читайте також: У ВТК роз’яснили умови роботи громадського транспорту Вінниці з 11 травня

Читайте також: П’ять етапів: Уряд оприлюднив план виходу з карантину. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.