У ВТК роз’яснили умови роботи громадського транспорту Вінниці з 11 травня

15:48
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Попри пом’якшення карантинних обмежень у Вінниці, які мають розпочатись вже завтра, 11 травня, транспортом користуватись зможуть лише ті особи, які мають спецперепустки.

Так, раніше Вінницька міська рада із посиланням на протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомляла про умови користування транспортом у місті й там не зазначалось про необхідність тих чи інших довідок.

 

Проте протоколом від 9 травня засіданням цієї ж міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до попереднього протоколу було додано пункт 6.6. “Наявність довідок (витягів з наказів), виданих керівниками підприємств, установ та організацій”.

 

Як повідомив у коментарі Vежі очільник Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко, це справді означає, що в транспорт пускатимуть лише за спеціальними перепустками.

– Продовжено працювати в режимі спецперевезень. У зв’язку з тим, що є Постанова Кабінету міністрів – її ніхто не скасовував – тому ми працюємо надалі в такому режимі. Пом’якшення карантину не розповсюджується на громадський транспорт. Громадський транспорт поки працює в режимі спецперевезень.

Що стосується інформації про те, що “за пенсійним посвідченням можна буде скористатися правом пільгового проїзду в транспорті з 10:00 до 17:00”, Михайло Луценко зазначив:

– Зараз виходить, що спецперевезення для тих людей, хто працює, хто забезпечує життєдіяльність міста.

Тобто пенсіонери не зможуть скористатися громадським транспортом за допомогою посвідчення?

– Скоріше так. Тільки ті, хто має спецперепустки.

Відтак, частина протоколу про користування транспортом виглядають наразі наступним чином (пункт 6.6 про перепустки в протокол від 8 травня не додано):

Встановити з 1 1 травня поточного року наступні умови функціонування міського електричного (трамвай, тролейбус) та автомобільного транспорту, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах:

6.1. Наявність у водіїв та пасажирів засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

6.2. Кількість пасажирів – в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

6.3. Безготівковий розрахунок за проїзд.

6.4. Вхід/вихід пасажирів до/з транспортного засобу через передні двері.

6.5. Дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Новий пункт: 6.6. “Наявність довідок (витягів з наказів), виданих керівниками підприємств, установ та організацій”.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна переглянути ТУТ.

Читайте також: Відкрити магазини, літні майданчики кафе та дозволити проїзд у транспорті: у міськраді ухвалили рішення

Читайте також: На Вінниччині за добу виявили 22 нових випадків COVID-19

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

Читайте також: Офіційно: що буде дозволено в межах послаблення карантину з 11 травня. ГРАФІКА

Читайте також: П’ять етапів: Уряд оприлюднив план виходу з карантину. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.