Вінницькі підприємці починають отримувати пільги по сплаті за оренду комунального майна

15:04
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці 60 підприємців, які призупиняли свою діяльність на час карантину, звільнили від сплати за оренду комунального майна або за сервітутне користування земельною ділянкою. 

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що це відбулося у рамках антикризової програми “Вінничани важливі”. Зокрема 27 підприємців вже отримали пільгу по сплаті за оренду комунального майна, а 33 – звільнені від сплати за користування земельним сервітутом.

Водночас міський голова Сергій Моргунов зазначає, що важливо, щоб усі підприємці, хто призупиняв свою діяльність на час карантину, мали можливість отримати допомогу для відновлення роботи.

Криза, викликана епідемією коронавірусу, зачепила усі сектори економіки без винятку. Тому в місті розроблено ряд заходів, які спрямовані на підтримку вінничан. Допомогу отримують не тільки соціально незахищені вінничани, а й представники бізнесу… Наразі спецкомісія та виконком міської ради схвалили рішення про надання таких пільг для 60 підприємців. Прийом документів триває, – йдеться у повідомленні.

Підприємці, які змушені були призупинити свою діяльність під час карантину відповідно до п.п.8 п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 (зі змінами), можуть скористатися пільгами по сплаті за договорами про встановлення земельного сервітуту та звільненні від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за користування нерухомим майном комунальної власності на період карантинних заходів.

Детальніше про пакет оформлення пільг можна дізнатися за ЦИМ посиланням. 

Ілюстративне фото – knapop.nl

Читайте також: У Вінниці понад 90% кафе та ресторанів вже повністю відновили роботу. ВІДЕО

Читайте також: В липні понад дев’ять тисяч вінничан отримають муніципальні доплати

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.