Вінницькі медики завдяки мобільному стоматкабінету надали послуги 961 військовослужбовцю

11:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

З серпня минулого року вінницькі стоматологи завдяки мобільному стоматкабінету здійснили дев’ять виїздів та надали послуги 961 військовослужбовцю.

Як повідомляє Вінницька міська рада, стоматкабінет був створений на базі МКП «Медичний стоматологічний центр».

Медики “стоматології на колесах” надають послуги у Вінницькій області. Крім того, вони виїжджають для обслуговування бійців в інші міста. Серед яких Старокостянтинів, Дніпро, Херсон, Могилів-Подільський тощо.

Йдеться, що на засіданні сесії від 26 січня цьогоріч для мобільного кабінету вирішили придбати портативний рентгенапарат. Тому що більшість військовослужбовців-пацієнтів потребують саме рентгенологічного обстеження.

Зазначено, що стоматкабінет є автономним. Він може працювати від генератора та стаціонарної мережі. Він обладнаний LED-світильником зі зміною кольору й температури світла, умивальником місткістю 100 літрів, рентген-апаратом, окремим хірургічним аспіратором, припливно-витяжною вентиляцією.

Також – багатофункціональною стоматологічною установкою, яка є ергономічною та забезпечує комфортні умови для проведення медичних маніпуляцій. Крім цього, там є два автоклави, які забезпечують стерилізацію медичних інструментів.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці виділили майже 100 тисяч гривень на придбання портативного рентгенапарата для «Стоматології на колесах»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.