Вінницькі бібліотеки повністю відновлюють свою роботу

19:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відсьогодні, 9 травня, у Вінниці міська бібліотечна система відновлює свою роботу в повному обсязі. 

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради з посиланням на заступницю міського голови Галину Якубович.

Так, за словами посадовиці, тепер у бібліотеках міста можна не лише взяти книгу додому та насолоджуватись читанням, а й долучитись до занять у гуртках.

У бібліотеках діє 53 гуртки та клуби за інтересами для дітей та людей поважного віку. Це й екологічна свідомість, гра в шахи, основи колекціонування, шедеври національної та світової літератури, соціально-психологічна підтримка жінок різного віку та інші заходи. Також для внутрішньо переміщених осіб та пільгових категорій громадян – доступна безкоштовна реєстрація у системі.

– […] Чимало вінничан вже засумували за майстер-класами, поетичними вечорами, конкурсами, які проходять у бібліотеках. Під час відвідування гуртків можна вивчати іноземні мови, покращувати свої вміння у роботі з комп’ютером, обмінюватись думками, враженнями, спілкуватись та знаходити друзів, – каже заступниця міського голови.

Загалом, за словами в.о. директора закладу культури “Вінницька міська централізована бібліотечна система” Тетяни Верещак, в місті діє 22 бібліотеки-філії, а також Центральна бібліотека для дітей та юнацтва і Центральна міська бібліотека імені І.В. Бевза.

Детальніше ознайомитися із запланованими на травень заходами можна за ЦИМ посиланням. Графік роботи філій – ТУТ.

Нагадаємо, наприкінці березня в місті повідомили, що бібліотеки відновлюють свою роботу. Однак, на той момент книги лише можна було брати на виніс, читальні зали не працювали, а майстер-класи для дітей не проводили.

Ілюстративне фото – twimg.com

Читайте також: Російсько-українська війна – 9 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.