× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі АТОвці та їхні сім’ї можуть отримати квартири у районі ботанічного саду

17:50
Автор: Юлія Плахтій

1 гектар можуть виділити для будівництва житла для АТОвців та їхніх сімей. Там планується збудувати три дев’ятиповерхівки. Наразі очікується відповідь від міністра освіти, адже територія відноситься до власності Аграрного університету.

Про це розповів сьогодні, 3 травня, Анатолій Слівінський, голова ГО «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», яка і стала ініціатором звернення до Вінницького аграрного університету.

  • Минулого разу виділений гектар для забудови виявився територією ботанічного саду, а відтак там не вдалося вивести ці землі під забудову для учасників бойових дій, й була низка інших перепон. Ми звернулись до закладу повторно. Тепер, згідно протоколу №10 засідання вченої ради Вінницького аграрного університету рішення від 18 квітня, для цієї мети пропонується виділити ділянку у кінці ботанічного саду, де садок і церква. Це поруч із аграрною академією.

 

Втім, є думка, що це рішення – фікція, адже зазначена ділянка має сільсько-господарське призначення і відтак її спочатку потрібно відокремити.

  • Ми маємо спробувати. Якщо не вдасться – шукатимемо інші ділянки. Також, так як ми є громадською організацією, мусимо спочатку передати землю у комунальну власність, знайти інвесторів. Хочу також зазначити, що моє ім’я не фігуруватиме у переліках тих, хто отримає квартири у новобудові. Мій зиск – надати можливість гідно жити тим, хто цього заслуговує в першу чергу, – зауважив Анатолій Слівінський.

Нагадаємо також, під час засідання сесії Вінницької міської ради було виділено 27 земельних ділянок для учасників АТО. Втім, це рішення підтримало 43 із 51 присутніх депутатів.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.