Вінницька волонтерка створює стікери за мотивами дитячих малюнків, гроші з продажу яких спрямовує на благодійність. ВІДЕО

12:57
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницька волонтерка продає патріотичні стікери за мотивами малюнків своїх доньок, а на гроші з продажу планує придбати обладнання для пацієнтів Центру Матері і Дитини. Так, медичний заклад потребує кардіо датчика, який допоможе вчасно виявляти вади серця у більш старших діток.

Як ідеться в сюжеті телеканалу “ВІТА”, волонтерка з Вінниці Оксана Крилова відправляє гуманітарні вантажі на передову, до яких додає малюнки, які створюють її донечки – Марина та Яніна. Згодом виникла ідея перетворювати дитячі картинки на наліпки.

 

Жінка розповідає, що коли вона привозить гуманітарний вантаж бійцям, перше питання захисників – це чи є цього разу дитячі малюнки, саме тому вона вирішила створити патріотичні наліпки:

Мої діти намалювали ці малюнки, ми їх відцифрували і зробили стікери, тому що це швидше й мобільніше. Я роздрукувала і передала хлопцям.

Відтепер, за словами волонтерки, стікери військові клеять навіть на зброю.

 

Так зародилась ідея для благодійного проєкту – продавати патріотичні стікери, а за зароблені кошти з продажу придбати обладнання для пацієнтів Центру Матері і Дитини.

Волонтерка додає, що кардіо датчик для дітей старшого віку дуже необхідний пристрій для ультразвукового дослідження, якого наразі немає у Вінниці.

 

Як розповідає лікарка УЗД ЦМІД Ірина Іванько, кількість народжених дітей на вроджені вади серця збільшується, саме тому такий пристрій вкрай актуальний:

По Україні на десять тисяч народжених дітей 1 500 дітей народжується з вадою серця, – додає лікарка.

Датчик, який планують придбати для Центру Матері і Дитини, підключатимуть до УЗД-апарату експертного класу, який нещодавно місто придбало спеціально для медичного закладу.

Вартість приладу – понад 300 тисяч гривень, тож аби зібрати необхідну суму – потрібно продати 1 625 стікерів. Вартість набору з 18-ма патріотичними малюнками – 200 гривень. Сконтактувати з Оксаною Криловою можна через її фейсбук-сторінку.

 

 

 

Фото та відео – https://vitatv.com.ua/

Читайте також: Мистецтво заради перемоги: у Вінниці малювали картини, які згодом продадуть у Берліні для підтримки України. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.