Вінницька «Подільська громада» ініціювала масштабну акцію з висадки троянд і на підтримку ЗСУ

12:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький Фонд громади «Подільська громада» зініціював масштабну акцію «Квітни. Допомагай. Перемагай» з висадки троянд різних сортів. Мета – уквітчати квітами Україну та підтримати бійців благодійними внесками. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, троянди розподілять між дитячими садочками, школами, лікарнями, вищими навчальними закладами, ОСББ та іншими неприбутковими організаціями. Кожна організація, яка візьме саджанці для впорядкування своєї території, за бажання зможе перерахувати кошти на рахунок фонду для підтримки Збройних сил України.

Також троянди висадять у громадах області. Крім цього, із Вінниці квіти доставлять в регіони, які потерпіли від окупації. Це Харківщина, Миколаївщина, Херсонщина, Чернігівщина, Дніпропетровщина, Запоріжжя тощо. Там відповідатимуть за висадку квітів партнерські організації Фонду громади «Подільська громада».

Акцію реалізує Фонд громади «Подільська громада спільно з компанією «Dekoplant».

Наразі у нас багато запитів від військових, тому сподіваюся, що акція «Квітни. Допомагай. Перемагай» допоможе хоча б частково їх закрити. Так, заклади освіти та виші спробують зібрати кошти на дрони, бо це «очі» для наших бійців. Такі «пташки» дозволяють їм добре бачити ворога, а відповідно прицільно нищити. Тобто акція «Квітни. Допомагай. Перемагай» покликана прикрасити території на відносно мирній території задля того, щоб підсилити тих, хто береже нашу безпеку на передовій. І ми дуже вдячні за можливість її реалізувати як компанії «Dekoplant», так і Вінницькій міській раді. Синергія зусиль влади, бізнесу, громади постійно приносить гарні результати, – пояснює голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова. 

Зазначено, що акція завершиться в середині червня. Після цього Фонд зобов’язується прозвітувати про зібрані кошти.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці оголосили збір на авто для сапера з 22-ї бригади та його побратимів

Читайте також: Захисник з Вінниці оголосив збір на “Мавік”

Читайте також: Ювенальна поліція Вінниччини запрошує долучитись до благодійної акції «ДоброДій»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.