Захисник з Вінниці оголосив збір на “Мавік”

15:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Юрій Охримчук, військовослужбовець з Вінниці, оголосив збір на закупівлю дрона “DJI Mavic 3T” для свого підрозділу. Необхідна сума – 200 тисяч гривень. 

Відповідний збір Юрій Охримчук оголосив на своїй Facebook-сторінці, де також опублікував відеозвернення та результати роботи дрону.

 

– Дорогі друзі, війна не без втрат. Наш підрозділ потребує у кіпівлі дрона “DJI Mavic 3T”. Ворог, на жаль, пристосовується і змінює тактику, і застосовує нові види боротьби проти дронів, бо це найефективніше, що зараз є у війні. Війна показала, що ефективність дронів та артилерії висока, а коли у правильних руках ці речі, то десь дохне русня. Ваш вклад у донат приведе до звільнення території і знищення ворога. Тому конвертуємо вашу допомогу у звільнення нашої України. Вірте у Збройні Сили України. Потрібна сума 200 000 гривень. Від вас донат, від нас – знищена русня, – йдеться в дописі. 

Як зазначив захисник у своєму відеозверненні, такий дрон оснащений тепловізійною камерою, що дозволяє нищити та бачити ворога як вдень, так і вночі. 

– Для нашого підрозділу дуже необхідний цей девайс для ведення розвідки, тому долучайтеся до нашого збору. Південь буде звільнено, а також і вся Україна буде звільнена від окупантів, від русні, – додає Юрій Охримчук.

Реквізити:

Номер монобанки – 5375411206021854. Також можна підтримати збір за ЦИМ посиланням.

Paypal[email protected] (Охримчук Юрій Миколайович)

ДовідкаЮрій Охримчук – захисник родом з Вінниці. Служив в АТО, працював провідником і стюардом. Як повідомляло видання “20 хвилин”, завдяки своїм відео захисник став відомий та потрапив в новини на CNN та телеефір до російської пропагандистки Ольги Скабєєвої.

Фото та відео – з Facebook-сторінки Юрія Охримчука

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.