Вінницька облрада планує виставити на приватизацію будинок Фігмана і Хасіна та окремі приміщення “Ювілейного”

18:41
Автор: Vежа

Оновлено: 10 Грудня 2021, в 18:44

У Вінницькій обласній раді протягом наступних чотирьох років планують виставити на приватизацію низку об’єктів. Серед них: прибутковий будинок Фігмана і Хасіна, що на розі Театральної та Соборної, а також окремі приміщення будинку побуту “Ювілейний”. 

Відповідні об’єкти зазначені в проєкті рішення “Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2022-2025 роки”.

Так, серед об’єктів зазначено “Адмінбудинок, що знаходиться на балансі Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області” та розташований за подвійною адресою: вул. Соборна, буд.74/Театральна, буд.16. За цією адресою розташовано будівлю, відому також як прибутковий будинок Фігмана і Хасіна, побудований на початку минулого століття. Тривалий час будівля перебувала в приватній власності, однак орендар так і не відреставрував її. Минулоріч навколо будинку знесли будівельні риштування та паркан.

 

Читайте також: Вічний ремонт будинку Фігмана та Хасіна: історія не зовсім закинутої будівлі в центрі Вінниці

Читайте також: Рештки давньої величі та “наскельний живопис”: що всередині будинку Фігмана та Хасіна в центрі Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Також в документі згадуються окремі приміщення будинку побуту “Ювілейний”. Виставити на приватизацію планується 11/100 частки, що складається з приміщень будинку, розташованих на 1, 3, а також 6-8 поверхах “Ювілейного”.

Окрім того, планується виставити на приватизацію приміщення, що перебувають на балансі “Вінницяоблагролісу” та розташовані в Тиврові, Іллінцях, а також селі Флорине.

Фото – скріншоти та з архіву Veжі

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.