Вінницька область – на третьому місці за кількістю вакцинованих від COVID-19 за добу

12:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька область потрапила у трійку лідерів за кількістю вакцинованих від COVID-19 за добу – 330 щеплень. Загалом за два тижні вакцинації в області з 17800 доз використали трохи більше тисячі.

Такі дані за 9 березня 2021 року оприлюднили на сайті МОЗ про вакцинацію. Тоді на першому місті була Донецька область (660 щеплень за добу), а на другому Черкаська область (390 щеплень за добу). Водночас найменше щеплень 9 березня зробили у Чернівецькій області (40 штук).

Таким чином у загальному рейтингу регіонів Вінницька область перебуває на восьмому місті зі 1010 щепленнями від початку кампанії.

Зазначимо, що першу лікарку у Вінниці вакцинували два тижні тому 24 лютого. А загальна кількість завезеної в область вакцини “Covisheld”, виробленої за ліцензією Oxford/AstraZeneca, становить 17 тисяч 800 доз.

Водночас варто зазначити, що за даними 8 березня, на Вінниччині за добу зробили всього 10 щеплень. Тоді у семи областях та м. Київ не зробили жодного щеплення. Натомість в Івано-Франківській області щеплення отримали 187 людей, у Київській 120, в Луганській 110.

За розподілом щеплень в Україні можна стежити у розділі “новини” на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

 

Розподіл проведених щеплень за регіонами за добу 9 березня:

 

Розподіл проведених щеплень за регіонами за добу 8 березня:

Нагадаємо також, що 4 березня вакцинація проти COVID-19 стартувала в районах Вінниччини. Перше у Гайсині, Шаргороді, Хмільнику та Козятині. А сьогодні на сайті Вінницької ОДА повідомили, що вакцинація проти COVID-19 стартувала у Могилів-Подільській громаді. 

Перші щеплення отримують медичні працівники КНП “Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування”, екстреної медичної допомоги та медичні працівники первинної ланки. Ін’єкції здійснює сертифікована мобільна бригада Шаргородського медичного центру, співробітники якої пройшли відповідне навчання. Станом на 9 березня вакцинувались 40 осіб, у тому числі 37 медичних працівників, повідомили в облдержадміністрації.

Графіка – vaccination.covid19.gov.ua
Фото – vin.gov.ua

Читайте також: В Україні розпочався запис до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19

Читайте також: Чотири етапи: в Україні затвердили план вакцинації населення від COVID-19

Читайте також: В ОДА повідомили, у яких районах Вінниччини лікарів вакцинуватимуть першими

Читайте також: Чи готові вінничани робити щеплення від коронавірусу та якій вакцині довіряють. ОПИТУВАННЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.