Вінниччина посідає перше місце в Україні за обсягом виробництва сільськогосподарської продукції

10:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом січня-вересня цього року Вінниччини посіла перше місце серед регіонів України за обсягом виробництва сільськогосподарської продукції. 

Як повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області, Вінницька область займає 1 місце за обсягом виробництва м’яса, 2 – за обсягом виробництва молока, 4 – за обсягом виробництва яєць.

Зазначається, що за січень-вересень цього року усіма категоріями господарств Вінниччини було реалізовано на забій сільськогосподарських тварин в живій масі 480,6 тис. тонн, вироблено молока від сільськогосподарських тварин 519,6 тис. тонн та одержано яєць від свійської птиці 572,8 млн штук.

Окрім того, Вінниччина посідає 2 місце за обсягом виробництва продукції у розрахунку на 1 особу населення та 15 місце за темпом виробництва продукції сільського господарства (індексом сільськогосподарської продукції).

За повідомленням управління статистики, індекс сільськогосподарської продукції становив 98,2% (за відповідний період попереднього року 86,7%).

Індекс сільськогосподарської продукції характеризує рівень змін фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства, виробленого за періоди, що обрані для порівняння. Для розрахунку індексу використовуються обсяги продукції сільського господарства у постійних цінах.

Читайте також: Заборгованість по зарплатах, тарифи та ціни на продукти: звіт управління статистики щодо ситуації у Вінниці та області

Головне фото – agropolit.com, графіка – з сайту Головного управління статистики у Вінницькій області

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.