Вінничанин, який повернувся з Польщі та дав резонансний коментар телебаченню, записав відеозвернення. ВІДЕО

16:34
Автор: Vежа

Вінничанин Євген Томчук, який вчора спецрейсом разом з іншими вінничанами повернувся з Польщі до Вінниці та дав резонансний коментар телеканалам, стверджує що самоізолювався в будинку разом з дружиною. 

Про це сам Євген Томчук повідомив у відеозверненні, який поширив журналіст Віталій Павловський.

Так, на відео Томчук говорить, що ЗМІ “перекрутили його слова”, і насправді у своєму коментарі він не мав на увазі, що має намір не дотримуватися карантинних обмежень, а лише що “не боїться коронавірусу”.

Крім того у своєму відеозверненні Томчук повідомив, що після повідомлень у ЗМІ та сюжетів на телебаченні йому почали надходити числені погрози. Також хлопець зазначив, що з ним вже зв’язалися поліція та СБУ, які запропонували йому повідомляти їх про факти погроз.

– Ми зараз в будинку разом з дружиною самі, ні з ким не контактували. Я дотримуюсь карантину. Це ніяке не виправдання. Правил карантину мінімальних я дотримуюсь: тобто мінімум кудись виходити, сидіти вдома 14 днів. Побачимо. 

Окрім того Євген Томчук переадресував претензії людей, які йому пишуть, до президента і запропонував писати це все главі держави.

Нагадаємо, що вчора, 20 березня до України прибули п’ять спеціальних рейсів з Варшави, які привезли на Батьківщину українців. Серед них було 60 вінничан. Один з них, Євген Томчук, дав коментар журналістам, в якому повідомив, що не має наміру себе “якось сильно обмежувати”, позаяк це проблема “здебільшого літніх людей”.

Такі висловлювання молодого вінничанина викликали шквал критики користувачів соціальних мереж.

Зазначимо, За даними голови ОДА Владислава Скальського, всі вінничани були обстежені, в жодного з них не виявлено ознак коронавірусу.

– Ми провели тотальний контроль їхнього самопочуття. Спеціалісти Лабораторного центру, епідеміології, а також наша охорона здоров’я пересвідчились в тому, що в них немає ознак коронавірусної інфекції, вони добре себе почувають. Звичайно, вони підписали відповідні документи про зобов’язання двотижневої самоізоляції. Ми з ними на постійному зв’язку, – розповів Владислав Скальський.

Читайте також: Вінниччина отримала 86 нових автівок швидкої допомоги. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.