Вінниччина отримала 86 нових автівок швидкої допомоги. ФОТО

14:56
Автор: Vежа

Вінницька область отримала 86 нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Їх розподілять по відділеннях екстреної медичної допомоги області. 35 автівок отримає Вінниця. 

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА. Сьогодні, 21 березня, очільник ОДА Владислав Скальський разом з міським головою Сергієм Моргуновим презентували 86 нових автівок швидкої допомоги. 

35 нових спецавтомобілів отримає Вінницька станція екстреної медичної допомоги. Це 14 реанімобілів та 21 “швидка”, що обладнані всім необхідним, щоб рятувати життя людей. Машини надійшли в регіон по програмі, яку прийняв ще минулого року Уряд Володимира Гройсмана. Завдяки цьому станція швидкої повністю оновить свій автопарк, – написав у себе на фейсбук-сторінці Сергій Моргунов. 

З 86 автомобілів 62 – це “швидкі” типу В. Вони оснащені необхідним сучасним обладнанням: дефібрилятор-монітор, пульсоксиметр портативний, електрокардіограф багатоканальний, небулайзер, монітор тиску крові, апарат дихальний АМБУ, а також засоби для проведення інфузій, засоби іммобілізації та перенесення хворих тощо.

Решта 24 автівки це “швидкі” типу С. Вони обладнані так само як і авто типу В, але також ще мають транспортний апарат ШВЛ (штучної вентиляції легень) та капнограф. 

Всі авто обладнані GPS-трекерами, аби можна було визначити яка саме “швидка” перебуває найближче до місця виклику. 

Загальна вартість отриманих автомобілів швидкої допомоги: 191 640 000 гривень. З них 143 730 000 гривень це субвенція з державного бюджету, а 47 910 000 гривень – кошти з обласного та міського бюджетів. 

За словами Владислава Скальського, автомобілі почнуть працювати вже завтра. Для пришвидшення процесу їхньої реєстрації та страхування з обласного бюджету було виділено 9 089 200 гривень

Довідкова інформація: 

На території Вінницької області надання екстреної медичної допомоги здійснюється 8 станціями екстреної медичної допомоги, в структуру яких входять 22 відділення екстренки. Також, на території області функціонує 31 пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги.

В області щодня працює 119 бригад. У структурі бригад екстреної медичної допомоги переважає кількість фельдшерських, їх сформовано 69.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Швидка допомога”: у Ямпільському районі лікарів посадили на електроскутери

Читайте також: Лікарню “швидкої допомоги” у Вінниці можуть не добудувати в 2020 році

Читайте також: «Однієї віри недостатньо»: дві вінницькі історії про боротьбу за життя і трансплантацію. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.