Вінничанин Віталій Коломієць посів друге місце у загальному заліку на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу

13:27
Автор: Юлія Плахтій

Вінничанин Віталій Коломієць виборов “срібло” на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу.

Як повідомив очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, у литовському місті Друскінінкай, де проходять змагання, наш спортсмен переміг із сумою триборства 912,5 кг (присідання – 355 кг, тяга станова – 315 кг, жим лежачи – 242,5 кг).

– Віталій впевнено посів друге місце у загальному заліку. Він здобув малу золоту медаль у тязі становій та малу срібну медаль у присіданнях. Щиро вітаю спортсмена та його тренера Вадима Мохника, – зазначив начальник ОВА.