Вінницькі спортсмени здобули три «золота», два «срібла» та «бронзу» на міжнародному турнірі з боротьби

16:20
Автор: Vежа

Вихованці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» та спортивного клубу «Лідер» взяли участь у міжнародному турнірі з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Вони здобули три золоті, дві срібні та одну бронзову нагороди.

Як повідомляє Вінницька міська рада, тренерами-викладачами спортсменів є Вячеслав Орлюк, Ігор Петрик, Артем Петрик, Вадим Голдзізький, Олександр Заєць.

Так, «золото» здобули Данило Соловей (41 кг), Артур Карпенко (38 кг), Роман Задорожний (62 кг). У підсумку проведених сутичок срібні нагороди завоювали: Артур Шабанов (32 кг) та Анатолій Кириченко (62 кг). Бронзову медаль турніру виборов Матвій Плахотнік (54 кг). Посіли 5 місце – Артем Савчук та Артем Янковий.

Зазначено, що змагання проходили у місті Рига, Латвія. Участь брали сім країн: Україна, Литва, Латвія, Естонія, Грузія, Фінляндія, Швеція.

В Ризі багато прапорів України, перед входом в зал теж підняли наш синьо-жовтий стяг – це надихало спортсменів не здаватися та боротися, щоб перемогти та підняти наш державний символ високо над п’єдесталом, – каже тренер-викладач Вінницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Вячеслав Орлюк.