Вінницькі спортсмени здобули по дві золоті, срібні та бронзові медалі на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

16:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі спортсмени здобули дві золоті, дві срібні та дві бронзові медалі на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби. Він був присвячений пам’яті Владислава Байорка.

Як повідомляє Вінницька міська рада, команда учасників складалась із вихованців міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця», спортивного клубу «Лідер» та школи вищої спортивної майстерності. Їх тренували Вячеслав Орлюк, Ігор Петрик та Валерій Білуха.

Так, Андрій Вітковський та Ілля Орлюк здобули «золото». Дві срібні медалі завоювали Даіїл Демкович та Захар Заєць, а бронзові – Максим Мірошник та Денис Вітковський. Також за крок до п’єдесталу на четвертому місці опинився Нікіта Демченко.

Це були перші міжнародні та виїзні змагання для Нікіти, він провів гідні поєдинки із сильними суперниками. Ми наших вихованців намагаємося привчити до того, що тут немає переможених. У якійсь сутичці може перемогти один борець, в якомусь інший, але поки ти борешся – ти непереможний, – каже тренер-викладач Вінницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Вячеслав Орлюк.

Зазначено, що участь у турнірі брали понад 300 спортсменів із країн: Україна, Німеччина, Чехія, Угорщина, Словаччина, Польща, Данія, Норвегія. Змагання відбувались у місті Краків, Польща. Тепер планується участь і на міжнародних змаганнях у столиці Молдови та литовському місті-побратимі Паневежисі.

Перебуваючи у Кракові, спортсмени мали можливість прогулятись центральною частиною міста та долучитись до мирної акції на підтримку України – «За соборну Україну».

Фото та відео – ВМР

Читайте також: Вінницькі спортсмени вибороли 19 медалей на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.