Вінничанин став чемпіоном світу в складі екіпажу байдарки-четвірки на змаганнях в Данії

16:02
Автор: Олеся Яненко

Вінничанин Дмитро Даниленко став чемпіоном світу в складі українського екіпажу байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів (K4 500). Змагання відбулися 16-19 вересня у Данії.

Як повідомляє Відділення національного олімпійського комітету України Вінницької області, український екіпаж у складі Дмитра Даниленка, Олега Кухарика, Ігоря Трунова та Івана Семикіна подолав дистанцію 500 метрів за 1:20.19 хвилини.

Другими фінішували словацькі веслувальники з результатом 1:20.59, що поступились українцям на 0.40 секунди. А третіми стали чехи (1:20.69) з відставанням від України на 0.50 секунди.

– Вітаємо також тренерів чемпіона світу Дмитра Даниленка – Світлану Сергун та Володимира Джигу, – ідеться в повідомленні.

Окрім цього, відділенням НОК Вінниччини  було визнано Дмитра Даниленка кращим спортсменом червня. Він – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Став срібним призером Чемпіонату Європи-2021 в Познані (Польща). Спортсмен брав участь у складі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів, яка буде вперше представлена в програмі Олімпійських ігор Парижу-2024. Дмитро займається веслуванням вже десять років. Є членом збірної команди України.

Дмитро Даниленко (ukraine-canoe.org)

Як пише Міжнародна федерація каное (“International canoe federation”), таким чином українська чоловіча команда вперше отримала золоту медаль в категорії K4 (де K – назва човна (тут каяк), 4 – кількість спортсменів в човні). У цих змаганнях – ICF canoe sprint world championships in Copenhagen – взяло участь 700 атлетів та атлеток з 50 країн.