Вінничанин Дмитро Даниленко виборов срібло на Чемпіонаті Європи з веслування

12:43
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінничанин Дмитро Даниленко виборов срібло на Чемпіонаті Європи з веслування. Хлопець у тандемі з Олегом Кухариком посів друге місце в запливі на байдарках-двійках на дистанції 500 метрів.

Про це повідомляється на сайті Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

– В нас завжди єдиний план – ми працюємо від старту до фінішу, практично без переходів, і скільки маємо сил, стільки ми терпимо. І на 99% ми його виконали, – зазначив після проходження дистанції Дмитро Даниленко, передають на сайті.

Разом з тим, з посиланням на голову НОК України Вінницької області Павла Хникіна вказується, що, “на жаль, Дмитро не отримав ліцензію на найголовніший цьогорічний старт – Олімпійські ігри «Токіо-2020». Проте, він ще молодий, перспективний та має всі шанси стати олімпійцем “Парижу-2024”.

Олег Кухарик (зліва) та Дмитро Даниленко (в центрі)

Зазначено, що загалом збірна України на чемпіонаті Європи-2021 в місті Познані (Польща) виборола 8 медалей (2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові) та показала найкращий результат в історії виступів на Європейських чемпіонатах.