Вінничани просять синхронізувати світлофори на Вишеньці. ПЕТИЦІЯ

9:47
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Усунути небезпечну розсинхронізацію світлофорів по вулиці Келецькій (перехрестя вулиць 600-річчя та Келецької) – саме таке звернення з’явилося вчора, 20 вересня, на сайті міських петицій.

Автор петиції, Володимир Рузаков, стверджує, що для водіїв, які їдуть вулицею Келецькою в бік Урожаю, червоне світло загоряється на кілька секунд раніше, ніж червоне для зустрічного потоку машин (тих, хто їде з боку Урожаю). Зі слів чоловіка, така ситуація є небезпечною для всіх, хто повертає з Келецької на 600-річчя ліворуч – у бік торговельно-розважального центру «Мегамол», і через це на перехресті вже не раз виникали аварійні ситуації.

– Той, хто повертає ліворуч, виїжджає на перехрестя і пропускає зустрічний потік по Келецькій. Бачить, що йому вже спалахує червоний, розуміє, що вже ніхто не буде їхати назустріч і, завершуючи маневр, починає поворот, – йдеться у тексті петиції. – В цей же час зустрічним машинам продовжує горіти зелений і вони продовжують рух, припускаючи, що той, хто повертає, їх пропустить (але той, хто повертає, і не здогадується, що зустрічному потоку ще горить зелений в той час, коли йому – червоний).

Станом на ранок 21 вересня, петиція набрала 7 підписів із 350 необхідних. Підтримати її можна ще впродовж 13 днів.

Фото – thebtctimes.com