Вінничанка в петиції просить облаштувати пляж на Сабарові

10:17
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничанка в петиції просить облаштувати пляж на Сабарові – на березі Південного Бугу. Для цього вона пропонує почистити дно річки біля берега, засипати берег і дно піском та облаштувати місця для спортивних ігор.

Про це повідомляється в тексті петиції, авторкою якої є Наталія Баланюк.

– Щиро дякую від імені всіх вінничан за нову прекрасну дорогу та велодоріжку на Сабарів! Та хотілося б довершення справи: адже там не тільки прекрасна природа але й чудове місце для відпочинку всіх, хто прибуває на Сабарів катером або велосипедом, та й для місцевих мешканців теж буде добре.

Потрібно привести до ладу цю територію: почистити дно річки біля берега, засипати берег і дно піском, облаштувати місця для якихось фізичних розваг: волейболу, тенісу тощо, – йдеться в петиції.

Нагадаємо, раніше вінничани в петиціях неодноразово просили облаштувати лісовий пляж на Сабарові, однак тоді звернення не набрали достатньої кількості голосів.

 

Наразі петиція Наталії Баланюк зібрала 31 підпис з 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 11 днів – до 15 липня 2021 року. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Фото з архіву Vежі
Головне фото – v1snyk.livejournal.com