У Вінниці на Сабарові пропонують облаштувати пляж із зоною відпочинку

11:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з’явилася петиція з проханням облаштувати лісовий пляж та Сабарів у зону відпочинку для всіх вінничан та гостей міста.

Її автор Роман Куземський пропонує облаштувати пляж таким чином, щоб можна було (як на Бригантині) і покупатися, і переодягнутися, і сходити в туалет.

Також він пропонує зробити там причал для катера, встановити сміттєві баки, збудувати поле для волейболу та дитячий майданчик, загалом, “створити умови пляжно-лісового відпочинку в гарних умовах: з купанням, шашликами, розвагами для дорослих та дітей”.

Давайте разом подбаємо про берег Бугу на Старому місті (від вулиці Квітучої до сабарівської ГЕС), створенням умов відпочинку. Вірю в підтримку петиції й що ми разом достукаємось до влади зробити лісовий куточок старого міста та Сабарова зоною відпочинку для всіх категорій людей: від дітей до пенсіонерів, – йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням (до кінця збору підписів, станом на 25 лютого, залишилось 13 днів).

Нагадаємо, що це вже друга така петиція від Романа Куземського. Вперше він пропонував облаштувати лісовий пляж на Сабарові у квітні 2019 року, але тоді ця петиція набрала лише 148 із 350 необхідних голосів для її розгляду.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: Вінниця курортна: один день на Бузі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: На Сабарові під час суботнику відновили напис “Не сміти” та зібрали десятки мішків сміття. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Читайте також: На Сабарівському кладовищі збудують колумбарій

Читайте також: У Вінниці планують перевозити пасажирів по Південному Бугу на електрокатерах

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.