Вінничанка просить облаштувати скейтпарк на Тяжилові. ПЕТИЦІЯ

17:51
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінничанка зареєструвала петицію, в якій пропонує облаштувати скейтпарк в мікрорайоні Тяжилів. Підтримати пропозицію можна протягом двох тижнів. 

Як ідеться в петиції, “місць для відпочинку і прогулянок тут вистачає, а для активного розвитку молоді нашого району – на жаль, бракує”.

– Просимо побудувати скейтпарк на Тяжилові, щоб забезпечити дозвілля дітей підліткового віку для заняття даним видом спорту, – пише авторка петиції Ірина Ткачук. 

Підтримати своїм підписом цю ідею можна ТУТ протягом 13 днів. Станом на 17:50 цього дня під петицією зібрано 27 голосів.

 

Нагадаємо, у Вінниці існує єдиний скейтпарк – у центральному парку імені Леонтовича. Його ремонтували у 2017 році. Наразі на одній з конструкцій можна помітити дірки (фото нижче).

 

Фото з вінницького скейтпарку, серпень 2021 року. Автор – Ремі Прієр

Про оновлення скейтпарку йдеться в одному з проєктів цьогорічного конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”. Авторка проєкту пропонує створити на місці існуючого скейтпарку сучасний багатофункціональний майданчик, “на якому діти та дорослі займатимуться рухливими видами спорту, за допомогою скейтбордів, стрітбордів, велосипедів ВМХ, самокатів, велосипедів МТВ”.

Як ми писали раніше, з усіма проєктами можна ознайомитися за ЦИМ посиланням, або на гугл-карті (на ній позначені проєкти, що беруть участь у конкурсі) за ЦИМ посиланням. У вересні мають підбити остаточні підсумки цьогорічного конкурсу, після чого винести на голосування, яке триватиме з 1 по 15 жовтня.

 Головне фото – change.org

Читайте також: У Вінниці відповіли на петицію про створення скейт-парку біля «Локомотиву»

Читайте також: Розгінні гірки, трамплін та “фан-бокс”: у Хмільнику на Вінниччині збудували скейт-парк. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.