Вінничанка Марина Чорна здобула “срібло” та “бронзу” на Кубку Світу з марафону веслування на байдарках та каное

9:21
Автор: Vежа

Вихованка Вінницької обласної дитячо-юнацької спортшколи імені Юлії Рябчинської Марина Чорна виборола “срібло” та “бронзу” на Кубку Світу з марафону веслування на байдарках та каное.

Як повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, спортсменка здобула “бронзу” на дистанції 3,4 кілометри та “срібло” на дистанції 16 кілометрів.

Всю дистанцію неможливо було визначити, хто з дівчат буде друга або третя, але на останніх метрах до фінішу Марина зібралась з силами та випередила свою суперницю з Німеччини, – йдеться у дописі.

Тренерами веслувальниці є Ганна Балабанова та Роман Копистинський.

Зазначено, що команда України зайняла перше місце в загальному медальному заліку. Загалом веслувальники вибороли 14 медалей Кубку світу (6 золотих, 6 срібних, 2 бронзові).