Вінницькі спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках та каное

21:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Спортсмени з Вінниці посіли призові місця на Чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках і каное, присвячений пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка.

Про це повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Результати вінницьких спортсменів-веслувальників наступні:

– чемпіонкою марафону стала Марина Чорна. Вона виборола три золоті медалі на трьох дистанціях. За три дні змагань веслувальниця пройшла майже 50 кілометрів дистанції.

– ще одну золоту медаль виборов Станіслав Ляховський в каное-двійці на дистанції 26,2 км.

Світлана Мартинова завоювала бронзу на дистанції 22,6 км в байдарці одиночці.

Дар’я Шпакова та Юлія Кузьома фінішували третіми на дистанції 22,6 км в байдарці-двійці.

– “бронзу” виборов Нікіта Семенчук спільно із напарником Максимом Войчуком (Миколаївська область)

Змагання проходили з 12 по 14 травня на базі Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи ім.Юлії Рябчинської. Участь взяли майже 200 веслувальників (21 команда) з 19 областей України.

Ігор Присяжнюк був багаторазовим чемпіоном України з веслування на дистанціях 1000 і 5000 метрів, майстром спорту України з веслування на байдарках і каное, членом національної збірної України. Він присвятив близько 20 років службі в лавах Держприкордонслужби. У 2014 році Ігор разом зі своїми побратимами стали на захист східних рубежів країни.