Вінничан запрошують на святкування Івана Купала. ПРОГРАМА

13:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міській територіальній громаді запрошують вінничан та гостей міста до тематичних заходів з нагоди свята Івана Купала, які відбудуться у різних куточках міста 6 та 7 липня.

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, передбачено інтерактиви, квести, майстер-класи та святково-обрядові дійства.

Програма заходів

6 липня о 15:00 – інтерактивна програма для дітей та батьків «Купальський пікнік» в межах проєкту «Мистецьке літо». Місце проведення – с. Вінницькі Хутори.

6 липня о 16:00 – святково-обрядові дійства на Вишенському озері.

За словами начальниці відділу молодіжної політики Юлії Мончак, передбачено різні конкурси, а наприкінці вечора «оберуть Містера та Міс Купала».

У цей день відбудеться плетіння віночків, також хлопці та дівчата прив’язуватимуть стрічки та водитимуть хороводи навколо Марени. Окрім того, наприкінці вечора оберуть Містера та Міс Купала. Для цього учасники змагатимуться у різних конкурсах. Наприклад, хлопцям для перемоги доведеться демонструвати, зокрема, власну силу та кмітливість. А ще проведемо лотерею, переможця якої дізнаємося ввечері, – каже посадовиця.

Наступного дня, 7 липня, о 15:00 відбудеться квест-гра «У пошуках чарівного цвіту». Місце проведення – мікрорайон Сабарів.

О 16:00 розпочнеться майстер-клас «Ой, Купало-Купалочко, дамо тобі по віночку» – бібліотека-філія №7.

О 17:00 відбудеться майстер-клас та урок народознавства «Пливуть віночки над водою» – бібліотека-філія №6.

Також о 17:00 розпочнеться театралізоване дійство «Сьогодні Івана, а завтра Купайла» в межах проєкту «Мистецьке літо». Місце проведення – с. Великі Крушлинці.

Подивитись та згадати, яким було святкування Івана Купала минулоріч, можна за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – з архіву Veжі

Читайте також: Плетіння віночків та масовий “душ”: як у Вінниці відзначали свято Івана Купала. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.