Вінничан запрошують на «прогулянку-інтерв’ю» вздовж Південного Бугу

11:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці продовжують досліджувати прибережну територію Південного Бугу. Для цього урбаністи запрошують вінничан на “прогулянку-інтерв’ю” вздовж річки, аби люди змогли поділитися своїми думками та спогадами про набережну Вінниці. 

Як ідеться в анонсі, такі прогулянки відбудуться наступного тижня, 26, 27 та 28 червня, у Вінниці. Головна мета — зрозуміти особливості різних частин вздовж берега річки та визначити місця для пілотних проектів. Усі напрацювання в ході таких зустрічей ввійдуть в розробку Концепції розвитку прибережних територій «Алея 12,7 км».

– Ви зможете показати свої улюблені стежки та галявини, поділитися своїми спогадами, – ідеться у повідомленні. 

Прогулянки влаштовують громадська організація «urban curators» разом з КП “Агенцією просторового розвитку”, яка здійснює дослідження та неформальне проектування міського простору Вінниці. Зокрема наразі вони працюють над візією прибережної території Південного Бугу в межах проєкту «Алея 12,7 км». Приблизна довжина берегової зони по лівому берегу становить близько 12,7 км – від Меморіалу визволення (що на Київській) до Сабарівської ГЕС.

Такі “передпроектні дослідження” дозволять спеціалістам краще зрозуміти у якому напрямку розвивати потенційні рекреаційні ділянки поруч з річкою. Також урбаністи планують досліджувати використання прибережної території вже існуючими та потенційними учасниками. Дослідження будуть здійснюватись у червні – липні 2020 року.

Усі, хто бажає долучитися до прогулянки та висловити своє бачення прибережної зони у Вінниці можуть зареєструватися за ЦИМ посиланням. Про місце зустрічі зареєстрованим учасникам повідомлять згодом.

Як ми писали раніше, вінницькі урбаністи думають про створення прогулянкової безперервної алеї над Бугом – від водоканалу до Сабарова. Наразі, в межах допроектних досліджень території, урбаністи планують, зокрема, розкрити потенціал території як для щоденного використання містянами, так і для “унікальних активностей” в масштабі регіону, запропонувати сценарії розвитку території на основі пропозицій зацікавлених сторін, визначити характерні просторові зони, визначити ключові точки й запропонувати пілотні проекти для реалізації.

Читайте також: Урбаністи пропонують збудувати 12-кілометрову набережну над Бугом

Читайте також: Вінницька міськрада затвердила концепцію розвитку міста до 2030 року

Читайте також: Качки, качури, чайки і коти: живність серпневого вінницького Південного Бугу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Вінниця курортна: один день на Бузі. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.