Вінничан запрошують на обговорення концепції пілотного простору на річці Дьогтянець

8:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цієї суботи, 22 січня, у Вінниці відбудеться обговорення концепції пілотного простору на річці Дьогтянець. Присутні зможуть внести до проєкту свої пропозиції.

В анонсі заходу йдеться, що за результатами попередніх досліджень, було напрацьовано концепцію поліпшення стану одного із просторів на березі малої річки Дьогтянець.

В рамках обговорення цієї концепції мешканцям презентують перебіг подій проекту “Малі річки Вінниці” та ідеї перетворення цього простору. Після цього учасники зможуть внести свої пропозиції щодо вдосконалення існуючих напрацювань.

Обговорення концепції пілотного простору на р. Дьогтянець відбудеться у суботу, 22 січня, в HUB “Місто змістів” (вул. Пушкіна, 11). Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Окрім контактної інформації у формі реєстрації потрібно відповісти на два запитання (так/ні):
– чи бували ви на попередніх заходах на річці Дьогтянець;
– чи проживаєте в межах 10 хв пішохідної доступності до простору, про який йдеться? (вул. Келецька, яр між зупинками 600-річчя та Л. Ратушної).

Річка Дьогтянець на мапі

Нагадаємо, що наприкінці жовтня минулого року близько трьох десятків вінничан зібрались, щоб разом прибрати територію вздовж однієї із малих річок у Вінниці – Дьогтянця. В майбутньому там хочуть зробити природну зону відпочинку, аби жителі прилеглих будинків могли відпочивати. Як це було, читайте і дивіться за ЦИМ посиланням.

Також минулого року у Вінниці влаштовували експедицію вздовж малої річки Дьогтянець.

Графіка – “Малі річки Вінниці”

Читайте також: Дьогтянчик і Скакунка: у Вінниці вирішували, як рятувати малі річки міста. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.