Вінничан запрошують до обговорення реалізації стратегії просторового розвитку міста

17:15
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці оголосили обговорення проєкту програми реалізації стратегії просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки. 

Як повідомляє Вінницька міська рада на своєму сайті, метою цієї Програми є створення неформальної документації з просторового розвитку, що забезпечує досягнення стратегічних цілей, визначених Стратегією 3.0, КІРМ 2030 та Комплексною стратегією міського транспорту та просторового розвитку м. Вінниця. Ініціатором обговорення та розробником програми є комунальне підприємство “Агенція просторового розвитку” Вінницької міської ради.

Ознайомитися з проєктом Програми можна у прикріпленому документі на сайті міськради ТУТ (внизу тексту). У ньому серед іншого зазначені стратегічні пріоритети Програми: Вінницька Миля, шляхопровід Янгеля-Ватутіна та Будівництво транспортного мосту (Збір інформації щодо можливості будівництва нового транспортного мосту через р. Південний Буг).

Загальний обсяг фінансування, необхідного для реалізації програми – 21 680 000 гривень. Серед проєктів та заходів Програми – розробка моделі розвитку району Тяжилів, Електромережі та Вишеньки, розробка завдання на проектування реконструкції зупинок громадського транспорту на вулиці Соборній. Окрім цього – розробка концепції реконструкції кінотеатру «Росія», Центрального міського парку ім. Леонтовича, Європейської площі, Парку дружби народів, будівлі “Міської думи”.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі Агенцією за адресою: 21050, місто Вінниця, вулиця Магістратська, будинок 80. Телефон 093 857 07 54 або у вигляді електронного листа, який треба надіслати за цією адресою [email protected]. Зауважень та пропозицій прийматимуть до 3 жовтня 2021 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

З додатковою інформацією можна ознайомитися в Агенції за адресою, вказаною вище, до 1 жовтня 2021 року включно. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – директор комунального підприємства Кравчук Максим Анатолійович.

Окрім цього в межах обговорення проєкту Програми 23 вересня відбудеться засідання «Круглого столу», початок – о 10:30. Зустріч відбудеться у хабі “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11).

Комунальне підприємство “Агенція просторового розвитку” Вінницької міської ради здійснює дослідження та неформальне проєктування міського простору м. Вінниці. Агенція здійснює авторський нагляд та супроводжує процес реалізації великих міських проєктів.

Читайте також: У Вінниці створять концепцію ревіталізації культурно-мистецького центру у «Росії»

Читайте також: У Вінниці показали варіант реорганізації перехрестя вулиць Київської, Чорновола та Стрілецької. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Читайте також: Нові “зебри” і старі “стежки”: як змінився рух на площі Гагаріна з початком роботи світлофорів. ФОТО, ВІДЕО

Фото – з архіву Vежі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.