«Відповідальне татівство»: у Вінниці відбудеться зустріч для чоловіків щодо поєднання роботи та батьківства

18:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Уже завтра, 2 жовтня, у Вінниці відбудеться форум для чоловіків на тему «Як встигати бути татом та реалізовувати себе у житті». Про досвід батьківства поділяться вінницькі чоловіки, серед яких депутат облради, директор креативного простору та учасник бойових дій. 

Як ідеться в анонсі, мета форуму – розвиток відповідального батьківства на Вінниччині шляхом отримання знань, навичок та обміну досвідом між чоловіками.

В програмі форуму – історії відомих вінничан-татусів, зокрема засновника Креативного простору “Артинов” Андрія Піжевського, учасника бойових дій та начальника Відділу у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів Володимира Сироватко та депутата облради Андрія Гижка. 

Окрім цього учасники візьмуть участь у воркшопі, напрацювання пропозицій та неформальне спілкування. Повна програма така:

1. Історії батьків, які надихають:

Андрій Піжевський, засновник Креативного простору “Артинов”, власник ВПГ”Дельфін”, депутат Вінницької міської ради;
Андрій Гижко, Чартерний Президент РК «Вінниця-Поступ», депутат Вінницької обласної Ради;
Костянтин Іванов, забудовник, фахівець у сфері нерухомості, голова комітету комунікацій з державними органами у Об’єднання Продавців Нерухомості;
Володимир Сироватко, начальник Відділу у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів, учасник бойових дій;
Іван Юкал, керівник ФГ «Єфрем», засновник горіхового розплідника «Твій Горіх», селекціонер.

2. Воркшоп: Де брати ресурси для сім’ї? Сили, час, натхнення?/«Реальний образ чоловіка»;
3. Напрацювання пропозицій щодо розвитку відповідального татівства;
4. Кава-брейк та неформальне спілкування.

Форум розпочнеться о 10:00, 2 жовтня, у креативному просторі “Артинов” (вулиця Миколи Оводова, 22). Захід триватиме чотири години. Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена, обов’язкова реєстрація – за ЦИМ посиланням.

Захід проводиться в рамках Програми “ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно зумовленого насильства”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

Організатори форуму – клуб для чоловіків “ТатоHub.Вінниця”. Слідкувати за інформацією, оновленнями та повідомленнями про майбутні зустрічі можна на сторінці ТатоHub y Facebook.  Детальніше про клуб читайте у нашому матеріалі: «Це чоловіча тусовка»: як у Вінниці працює «ТатоHub».

Фото – ladderlife.com

Читайте також: Тато в декреті: Зеленський підписав закон, який розширює можливості чоловіків у догляді за дитиною

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.