Від телемедицини до урбаністики: у Вінниці влаштують хакатон 1UP StartUp

7:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступного місяця у Вінниці влаштують хакатон 1UP StartUp, під час якого команди за декілька годин мають розробити ідеї стартапів у галузі ІТ.

Хакатон 1UP StartUp відбудеться 17 квітня й триватиме з 10 до 17 години у “Місто змістів” (вул. Пушкіна, 11). Команди, які складатимуться з двох або трьох учасників, протягом шести годин працюватимуть над ідеями IT стартапів, розрахованих на глобальні ринки, повідомляють на Facebook-сторінці Фонду громади “Подільська громада”.

Учасникам пропонують декілька напрямків для роботи:

  • телемедицина,
  • дистанційне навчання,
  • психологічна допомога в умовах самоізоляції,
  • урбаністика,
  • екологія.

Зокрема, учасники хакатону мають сформувати ідею та прототип продукту, дослідити ринок та конкурентів, описати бізнес-модель та створити презентацію свого стартапу.

Участь у заході безкоштовна, однак необхідно заздалегідь зареєструватися за ЦИМ посиланням. Крім того, через епідеміологічну ситуацію хакатон може бути перенесений, про що організатори повідомлять додатково, але запевняють, що захід відбудеться обов’язково.

Організатори зазначають, що можуть допомогти, якщо у потенційного учасника хакатону немає чіткої ідеї, технічних знань або команди. Учасникам допомагатиме команда експертів та менторів з ІТ компаній Exadel Ukraine, TapOK, Steel Kiwi, SkySoft.tech та вінницького IT community.

Із запитаннями можна звернутись на сторінці заходу у Facebook, у реєстраційній формі, або ж написати на пошту: [email protected].

Читайте також: «ІТ-SCOUTS»: на Вінниччині планують виділити понад 13 мільйонів на підтримку скаутського технічного руху

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.