«ІТ-SCOUTS»: на Вінниччині планують виділити понад 13 мільйонів на підтримку скаутського технічного руху

18:09
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині депутати підтримали програму молодіжного скаутського руху ІТ-SCOUTS. Зокрема на організацію круглих столів, хакатонів та тренувальної бази з кіберспорту планують виділити понад 13 мільйонів гривень.

Як ідеться на сайті Вінницької облради, депутати постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм підтримали проєкт рішення «Про Обласну цільову соціальну програму підтримки молодіжного технічного скаутського руху ІТ-SCOUTS на 2021-2025 роки». В рішенні зазначено, загалом на фінансування програми хочуть виділили 13 мільйонів 555 тисяч гривень. Зокрема за ці кошти планують організувати майстер-класи з методик вивчення ІТ спеціальностей, літні денні табори, хакатони та перегони програмових керованих рухових роботів.

Ця програма, як пишуть у повідомленні, створить сприятливі умови для розвитку молодіжного технічного скаутського руху, науково-технічного потенціалу молоді, підтримка креативних ідей та перетворення їх в інноваційні продукти та послуги, залучення інвестицій в інноваційну діяльність.

За відповідне рішення, аби воно набрало чинності, мають проголосувати на сесії облради.

Головне фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці створюють онлайн календар IT-подій

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.