«Велике будівництво»: Скальський презентував перелік об’єктів, які будуватимуться на Вінниччині у 2020

17:13
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині до кінця року за кошти з держбюджету планують завершити роботи стосовно будівництва деяких інфраструктурних об’єктів. Серед них 10 приймальних відділень лікарень, 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів та 133 кілометрів доріг.

Як ідеться на сторінці Вінницької ОДА, 11 лютого, у Києві відбулася нарада щодо стану реалізації програми Президента України «Велике будівництво». Голова вінницької облдержадміністрації  Владислав Скальський  презентував Володимиру Зеленському та Главі Уряду Олексію Гончаруку перелік основних інфраструктурних об’єктів, які планується завершити до кінця 2020 році на Вінниччині на виконання програми.

До таких об’єктів увійшли 10 приймальних відділень лікарень, 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів та 133 км доріг.

– Звичайно, хотілося б починати з чистого аркуша. Але в реальності маємо абсолютну більшість проєктів, які були розпочаті раніше і мають статус перехідних – їх треба завершити. А в майбутньому варто фокусуватись на тих проєктах, які можливо завершити за рік. Навіть, якщо вони не будуть рівномірно розподілені по районах області. Що і де будуватимемо – презентую згодом, – пише Владислав Скальський на своїй фейсбук сторінці.

Відтак, п’ять шкіл, п’ять дитячих садочків та п’ять об’єктів спортивної інфраструктури будуть введені в експлуатацію на Вінниччині протягом 2020 року.

Нагадаємо, що Вінниччина долучилася до проекту Президента України з приводу будівництва, реконструкції 100 нових шкіл, 100 нових садочків і 100 стадіонів.

Також додамо, що у листопаді минулого року очікувалося, що цими проектами будуть п’ять шкіл, чотири дитячих садочки та два стадіони. А 3 лютого під час прес-конференції заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк розповів про пріоритетні проєкти, які очікують на держфінансування.

Окрім того, було анонсовано масштабне будівництво нових доріг з початку березня. Відтак, за словами Скальського цьогоріч на Вінниччині планують відремонтувати 133 км шляхів,  36 км з яких –  дороги державного значення, а 97 км – місцевого. На це планують витратити 1 млрд 262 млн гривень. Голова ОДА наголосив, що під час формування переліку доріг пріоритет надавався ремонту саме тих шляхів, які ведуть до опорних шкіл та лікарень.

Загалом по Україні в поточному році планується оновити 4 тис. км доріг державного значення та 2,5 тис. км доріг місцевого значення. На це планують витратити 85 млрд грн.

Варто зазначити, що до 14 лютого всі області мають узгодити перелік об’єктів на будівництво з Мінрегіоном в рамках ДФРР. Окремо області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду.

Читайте також: На Вінниччині визначили дороги, які ремонтуватимуть у 2020-2022 роки

Читайте також: Рекордна сума: з державного бюджету виділять понад 1,26 мільярда на місцеві дороги Вінниччини

Читайте також: В ОДА визначили 11 об’єктів на Вінниччині, які потребують держфінансування

Читайте також: З держбюджету планують профінансувати реконструкцію та будівництво 11 шкіл та садочків на Вінниччині

Ілюстративне фото – 24tv.ua

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.