× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В ОДА визначили 11 об’єктів на Вінниччині, які потребують держфінансування

17:12
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінницькій ОДА визначили 11 об’єктів, що потребують державної субвенції на будівництво чи реконструкцію. Так, в області такого фінансування потребують п’ять шкіл, чотири дитячих садочки та два стадіони.

Про це Vежі повідомили у Вінницькій ОДА у відповіді на інформаційний запит. Повідомляється, що у місті Вінниця державним коштом можуть здійснюватись роботи на трьох з одинадцяти об’єктів – в одній школі та двох стадіонах.

Нагадаємо, 8 листопада завдання побудувати чи відремонтувати 100 дитячих садків, 100 шкіл та 100 стадіонів поставив перед керівництвом облдержадміністрацій Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Як згодом пояснювали Vежі у Вінницькій ОДА, в нашій області планували роботи щодо п’яти шкіл, п’яти стадіонів та п’яти дитячих садочків, перелік яких мали визначити до 15 листопада.

Однак, як пояснила Тетяна Федяєва, заступник директора, КО “ЦМТ ТА ІЗЗОО” Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, до кінцевого переліку увійшло лише 11 об’єктів через відсутність складеної проектно-кошторисної документації для робіт на інших об’єктах.

Школи

Заплановане завершення будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів в районі «Поділля» у місті Вінниця. Зокрема, заплановані внутрішні, водопровідно-каналізаційні, електромонтажні роботи, а також благоустрій території. Нагадаємо, що нову школу в житловому кварталі №8 району “Поділля” планують зробити гімназією, в якій можна буде навчатись до дев’ятого класу. Крім цього, для навчального закладу вже попередньо обрали порядковий номер – 24.

     

Також планують завершити будівництво в будівлі навчально-виховного закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка» у Вінницькому районі. Там передбачені внутрішні роботи: штукатурка стін та стелі, встановлення системи опалення, освітлення, встановлення каналізаційних труб та заміна всієї сантехніки.

Ліцей в Стрижавці

  

Передбачається також капітальний ремонт приміщення ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт. Оратів та реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Івана Богуна в місті Ямпіль. В обох школах передбачені заміна даху та оздоблення фасаду з утепленням.

Школи в смт Оратів (фото 1,2) та в місті Ямпіль (фото 3,4)

   

  

Крім цього, планується й нове будівництво середньої школи по вул. Центральна в селі Гопчиця Погребищенського району. Там передбачене перепланування наявної недобудованої школи із зонуванням частини приміщень під загальноосвітню школу на 180 учнів. Крім цього, частина школи буде працювати як заклад дошкільної освіти на 50 місць. В Гопчиці, зокрема, планують утеплити фасад та дах школи, а також здійснити внутрішні роботи, водовідведення та роботи щодо каналізаційних мереж.

  

Нагадаємо, для кожної побудованої і реконструйованої школи будуть закуплені шкільні автобуси за рахунок субвенції МОНу. До таких шкіл також буде відремонтована дорога за рахунок субвенції з дорожнього фонду ОДА.

Дошкільні навчальні заклади

Побудувати мають також і дошкільний навчальний заклад у селі Павлівка Калинівського району. Тут передбачені роботи з реконструкції й утеплення даху, утеплення фасаду, водовідведення, освітлення. Крім цього, планують роботи щодо каналізаційних мереж та благоустрій території.

Також передбачають і реконструкцію в трьох дитячих садочках Вінницької області. Зокрема, запланована реконструкція будівлі ДНЗ № 3 «Теремок» Гайсинської міської ради. Тут передбачені внутрішні роботи: штукатурка стін та стелі, встановлення системи опалення, освітлення, заміна каналізаційних труб, дверей та сантехніки.

  

Натомість, при реконструкції ДНЗ села Сутиски Тиврівського району планують заміну віконних та дверних блоків, утеплення приміщення та внутрішні роботи: з водовідведення та каналізації, освітлення, а також благоустрій території.

  

Останнім представленим об’єктом став дитячий садочок у місті Жмеринка, в якому планують реконструкцію. Однак, як пояснила Тетяна Федяєва, фактично, це буде нове будівництво на місці старого закладу. Зокрема, тут планують утеплити дах та фасад, здійснити роботи з водовідведення та в каналізаційних мережах. Документацією передбачене освітлення та благоустрій території.

      

Спортивні споруди

Також мають завершити будівництво стадіону на території Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (вул. Нагірна, 13) у  Вінниці. Бюджетні кошти тут потрібні для коригування вартості завершення робіт, серед яких будівництво стадіону з футбольним полем та трибунами, а також внутрішні опоряджувальні роботи.

  

Останнім об’єктом має стати спортивне ядро загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 33 Вінницької міської ради. Так, завершення реконструкції тут передбачає будівництво стадіону з футбольним полем та трибунами, приміщення для обслуговування персоналу, а також внутрішні опоряджувальні роботи.

Заплановано, що перераховані роботи на зазначених об’єктах завершить за 12-18 місяців. На це витрачатимуть кошти з обласних бюджетів, Державного фонду регіонального розвитку, бюджетів місцевих рад, а також коштом субвенції МОНу та субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів.

Фото надані Вінницькою ОДА

Читайте також: У Вінницькій області планують побудувати та відремонтувати 15 соціальних об’єктів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.