Велодоріжки, тротуари, камери відеонагляду та інженерні мережі: як у Вінниці триває ремонт вулиці Батозької

18:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 23 Червня 2023, в 12:41

У Вінниці на вулиці Батозькій, де відновили ремонтні роботи, вже, зокрема, встановили камери відеонагляду, підключили водопровід, з обох сторін вулиці облаштовують велодоріжки та тротуари. 

Про це повідомляє Вінницька міська рада з посиланням на департамент комунального господарства та благоустрою міськради.

Директор зазначеного департаменту, ВМР Юрій Семенюк, підкреслив, що окрім облаштування нової дороги, тротуарів та велосипедних доріжок, чимало уваги приділили інженерним мережам.

– Збудували зливову каналізацію, перенесли силові кабелі для трансформаторних підстанцій, зараз завершуємо роботи по перепідключенню мережі газопроводу. Крім того, встановили зовнішнє освітлення та задля безпеки містян підключили камери відеонагляду, які будуть підв’язані до нашого муніципального Ситуаційного центру, – цитують Семенюка. 

 

 

Повідомляється, що у планах на найближчий час – робота з трамвайними коліями, які мають облаштувати за технологією “оксамитовий шлях” – рейки вже замовлені. Зазначено, що на автошляху постелять якісне асфальтне покриття.

Нагадаємо, підготовчі роботи для відновлення реконструкції вулиці Батозької розпочалися в середині травня. Комплексна реконструкція вулиці Батозької передбачає заміну усіх підземних комунікацій, перенесення повітряних ліній під землю, облаштування нового дорожнього покриття та тротуарів, освітлення, трамвайних колій, камер відеоспостереження. Також на Батозькій з’являться зупинки для очікування громадського транспорту, велодоріжки та автостоянка. У міськраді зазначають, що “ще однією важливою складовою є перспектива запуску тролейбуса”.

“Важливо, що інфраструктурне вдосконалення Батозької посприяє розвитку бізнесу в цьому районі, а отже збереже економічну стабільність в громаді та створить нові робочі місця для містян” – йдеться у повідомленні міськради.

Фото з сайту Вінницької міської ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.