В Україні зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом

10:38
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Зараження коронавірусом COVID-19 діагностували у двох жінок в Чернівецькій області.

Як повідомляє МОЗ, 16 березня в Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено COVID-19. Пацієнтки ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота із контактними особами.

На сьогодні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1, летальний випадок) області.

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків. З початку року Центром громадського здоров’я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, що у Вінниці оголошено карантин у зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу. Відтак людей просять за можливості самоізолюватися вдома та не залишати свої домівки без нагальної потреби.

Зокрема, мерія вирішила призупинити роботу всіх розважальних, спортивних та культурних закладів, дитячих атракцій, всіх освітніх закладів, а також закликає підприємства організувати дистанційну форму роботи для співробітників.

Вчора міністр охорони здоров’я закликав закрити ТРЦ та ресторани.

Крім того Україна повністю обмежує авіасполучення з іншими країнами з 17 березня. Які пункти пропуску закриють на Вінниччині у зв’язку з коронавірусом – читайте ТУТ.

Що треба знати про новий коронавірус? Інформація МОЗ.