В Україні створили сайт з інформацією про кількість захворювань на коронавірус COVID-19

13:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні запрацювала онлайн-платформа, де можна побачити кількість хворих на коронавірус в кожній області. На Вінниччині нині дві підозри з непідтвердженим діагнозом. 

На порталі за цим посиланням регулярно оновлюватимуть ключову інформацію: скільки людей госпіталізували з підозрою на коронавірус, скільки підтвердилося випадків, скільки лікарень готові приймати хворих на коронавірус та кількість місць.

На ресурсі зазначається, що дані для онлайн-мапи надаються Офісом Президента. Посилання на ресурс розміщено на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації.

 

На сайті Вінницької ОДА зазначають, що інформацію на порталі оновлюватимуть щогодини. Однак, наразі опубліковані останні дані станом на 11 годину 16 березня.

Так, станом на вівторок у Вінницькій області є два пацієнти з підозрою на коронавірус COVID-19. Обидва перебувають у Вінниці. Їхні діагнози наразі ще не підтверджені.

Інформація по Вінницькій області

Вказано, що в області є п’ять облаштованих закладів охорони здоров’я, які готові приймати пацієнтів. В районах: Ямпільська ЦРЛ, Крижопільська ОЛІЛ, Піщанська ЦРЛ. У Вінниці це обласна дитяча лікарня та міська клінічна лікарня №1. Загальна кількість пристосованих ліжкомісць – 101.

Загалом по Україні було лабораторно підтверджено сім випадків коронавірусу, з яких один смертельний. Госпіталізовано з підозрою на коронавірус 48 осіб. Найбільше у Чернівецькій області – 14 пацієнтів. Понад 100 лікарень в країні готові приймати хворих, загалом на 4935 ліжкомісць.

Читайте також: Брифінг голови ОДА Владислава Скальського щодо ситуації з коронавірусом на Вінниччині (наживо)

Читайте також: Уряд заборонив пасажирські перевезення в Україні на час карантину

Читайте також: Миттєві сповіщення про коронавірус: Facebook та МОЗ запускають новий сервіс

Читайте також: Коронавірус дістався столиці: МОЗ повідомляє про ще два випадки інфікування

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.