В селі на Вінниччині старий одяг будуть переробляти на килимки

12:20
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

В селі Стіна, що на півдні Вінниччини, місцеві жителі планують виробляти кольорові килимки зі смужок старого одягу. Аби дати своїм речам “друге дихання”, жителі Вінниці можуть принести одяг на переробку до вінницької станції сортування.

Соціально-екологічна ініціатива належить вінницькій станції сортування сміття “Shuttle” та громадській організації “Наше Поділля”. Вироблятимуть такі килими місцеві жителі, а отримані з продажу кошти підуть на розвиток села, “збереження його краси та історії”.

“Маленькі Карпати” з каменю і легенд: історія села Стіна. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Такий апсайклінг,  тобто оригінальна переробка старих речей у щось нове, відбуватиметься на старовинних ткацьких станках у селі Стіна, на базі екоцентру з однойменною назвою.

Наразі “Shuttle” приймає пробну партію будь-якого вживаного одягу та тканин: синтетичного, органічного та зі змішаних волокон. Найзручніше, кажуть, майстрам працювати з тонкими тканинами (футболками, сорочками та платтями).

Адреса “шатлу” – проспект Юності, 9; номер телефону – 093 446 3598.

Фото – з фейсбук сторінки “Shuttle”

Читайте також: Екологічний “Shuttle”: у Вінниці відкрили другу станцію сортування сміття. ФОТО

Читайте також: Пет-пташки та звуки моря з пластику: вінницька школярка зробила екологічний арт-проект у власній школі. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.