В одній з вінницьких шкіл створили медіа-студію, в якій учні навчаться робити інформаційний контент

14:17
Автор: Ольга Каплун

У вінницькій школі №18 створили медіа-студію «ІДЕЙМАСА», яка покликана ознайомити школярів з основами блогінгу та журналістики. Студія оснащена необхідним обладнанням, де учні зможуть вчитись знімати відео, складати сценарії та писати матеріали.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради, медіа-студія «ІДЕЙМАСА» з елементами соціального підприємництва нещодавно відкрилась у вінницькій школі №18. Ідея про відкриття медіа-студії перемогла у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів – 2021», на відкриття якої було спрямовано майже 300 тисяч гривень.

В рамках проєкту у школі створили медіа-студію з усім необхідним обладнанням, де учні зможуть не лише ознайомитись з основами журналістики та блогінгу, а й спробувати себе, зокрема, в ролі журналіста, блогера, режисера, оператора чи редактора.

Вже в цьому місяці профільні фахівці навчать учнів правильно працювати з відеоматеріалами, знімати репортажі, писати матеріали, блоги та створювати інформаційні сторінки в соціальних мережах.

Окрім цього, головною метою проєкту є створення освітньо-інформаційного простору для роботи шкільного пресцентру та залучення школярів до створення аудіо та медіаконтенту.

 

Завдяки сучасній студії учні нашої школи зможуть знімати відео, складати сценарії для сюжетів, монтувати їх за допомогою спеціальних програм. А також навчатимуться правильно висловлювати свої думки, розвиватимуть ораторські навички та лідерські якості, – зазначає директорка школи №18 Катерина Поджаренко.

Конкурс «Бюджет шкільних проєктів» проводиться у Вінниці ще з 2019 року. Це інструмент, завдяки якому у громаді підтримують учнівські ініціативи. Гроші на реалізацію проєктів-переможців виділяють з бюджету громади. Загалом у 2021 році переможцями конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» стали 9 закладів, а загальний фонд конкурсу склав 2,5 млн гривень.

Фото – з фейсбук-сторінки ВМР

Читайте також: У вінницькому фізико-математичному ліцеї №17 облаштували “Екохаб”

Читайте також: У вінницькій школі створили військово-спортивний клуб зі стрілецьким тиром

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.