В артпросторі “ПІЧ” відбудуться поетичні читання вінницького поета та активіста Богдана Куценка

12:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 8 лютого, в артпросторі “ПІЧ” відбудуться поетичні читання вінницького поета та активіста, співзасновника Асоціації “КУТ” Богдана Куценка. Під час читань також збиратимуть гроші на підтримку ініціативи “Medicine for Ukraine”, що спеціалізується на забезпеченні бійців медичним спорядженням. 

Про це йдеться на Facebook-сторінці артпростору.

– Час пришвидшився внутрішньо й зовнішньо і чи вдається робити більше – хороше питання. Давайте зробимо трошки більше – зберемося у середу 08.02. послухаємо вірші Богдана Куценка, поспілкуємося, побудемо разом і зберемо гроші на підтримку ініціативи Medicine for Ukraine, яка робить більше і більше для забезпечення бійців надважливим медичним спорядженням, зазначено в дописі.

Коли: 8 лютого, середа, 18:30
Де: “ПІЧ”, вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще Пушкіна)
Вхід: 100 грн (кошти підуть до організації “Medicine for Ukraine”)

Ознайомитися зі зборами та звітами організації “Medicine for Ukraine”, а також дізнатися реквізити для донатів можна ТУТ.

Крім того, як зазначають в артпросторі, невдовзі вийде перша поетична збірка Богдана Куценка “Літо, діти, осінь, зима, війна і весна”. 

– У збірці добірка різних віршів автора. Вони присвячені кожній із тем назви окремими розділами. Глибоко доповнюють сенси і розширюють сприйняття поезії магічні ілюстрації одеської художниці Олесі Медвідь, – йдеться в дописі.

Фото – з архіву “Вежі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.