Ускладнення на дорогах Вінниччини: мокрий сніг, ожеледиця та перекриття трас протестувальниками

19:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Надзвичайники” Вінниччини та дорожні служби завтра, 20 листопада, очікують на території області погіршення погодних умов, а відтак – утруднення руху дорогами регіону. 

Про це повідомляється на сайті Вінницької облради. “За інформацією  Вінницького обласного центру з гідрометеорології, вночі  20 листопада по місту Вінниці та місцями по Вінницькій області очікується налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, температура вночі 1-60С морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становить загрозу порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства”, – йдеться в повідомленні. Окрім того повідомляється про телефон аналітично-диспетчерської групи Укравтодору, де можна залишати повідомлення про ускладнення на тих чи інших ділянках доріг +380 (432) 67 01 92

Нагадаємо, що окрім погодних умов, ускладнювати рух дорогами Вінниччини завтра також будуть активісти “АвтоЄвроСили”: вони обіцяють перекрити на території Вінницької області чотири траси та влаштують акцію протесту в центрі міста в годину-пік. Подробиці акції та місця перекриття руху – за цим посиланням. 

Ілюстративне зображення AutoKiev.Info