«Укриття для життя»: у Вінниці ще 20 ОСББ-переможців проєкту отримають кошти на облаштування укриттів

23:33
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці Фонд громади «Подільська громада» ініціював проєкт «Укриття для життя» по облаштуванню комфортних умов в захисних укриттях. Перші 20 переможців ще в серпні підписали угоди й вже отримали фінансування. Загалом вдасться поліпшити умови в сорока захисних приміщеннях, що розташовані у багатоповерхівках міста.

Як повідомили у Фонді, сьогодні, 5 жовтня, 20 переможців проєкту «Укриття для життя» уклали угоди з Фондом «Подільська громада». Це – ОСББ та комунальні заклади. Їх відбирала конкурсна комісія відповідно до критеріїв конкурсу з-поміж всіх заявок.

Загалом Фонд отримав 63 заявки, перші 20 переможців ще в серпні підписали угоди й вже отримали фінансування. А це 10 тисяч гривень за умови власного співфінансування, тобто не менше 2 тисяч гривень. А вже сьогодні, 5 жовтня, наступні 20 переможців уклали угоди, щоб облаштувати комфортні умови в захисних укриттях своїх приміщень.

 

До другої двадцятки переможців проєкту «Укриття для життя» увійшли:

– ОСББ «Садове-22»

– АОСББ «Європейська»

– ОСББ «Станіславського 7»

– КЗ «Вінницький ліцей №4 ім. Д. І. Менделєєва»

– ОСББ «Коцюбинського 37 м. Вінниця»

– ОСББ «Київська, 52 Пікассо»

– ОСББ «Амосова-9»

– ОСББ «Зодчих 1а»

– ОСББ «Пирогова 111А»

– ОСББ «Миколаївська-26»

– КЗ «ДНЗ № 19 ВМР»

– ОСББ «Смирнова 23»

– ОСББ «Стеценка 5»

– ОСББ «Тичини 5»

– ОСББ «Подолянка-8»

– ОСББ «Антонова-27»

– ОСББ «Литвиненко 29»

– ОСББ «Стельмаха-11»

– ОСББ «Келецька 71/49»

– ОСББ «Коцюбинського-78

Загалом же рамках проєкту вдасться покращити умови укриттів у сорока захисних приміщеннях, що розташовані у багатоповерхівках міста.

Проєкт «Укриття для життя» реалізується в межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» в рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Фото надане Фондом громади «Подільська громада»

Читайте також: У Вінниці в рамках проєкту «Укриття для життя» підтримають ще 20 команд

Читайте також: «Укриття для життя»: у Вінниці визначили 20 переможців, які отримають фінансування для облаштування укриттів

Читайте також: ДСНС, Вінницька міськрада і міські укриття та сховища: коли відбудуться зміни на краще та як їх прискорити. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.