Українцям дозволили гуляти групами до 8 людей і сидіти за столиками вчотирьох

16:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Кабінет міністрів дозволив українцям пересуватися вулицями групами до 8 осіб, а на літніх терасах ресторанів і кав’ярень сидіти по четверо з дотриманням дистанції щонайменше півтора метра.

Як повідомили в “Українській правді”, про це йшлося у змінах до пункту 2 постанови Кабінету міністрів №211 від 11 березня, і члени Уряду одностайно ці зміни підтримали.

В нас було, що на літних майданчиках можливо виключно дві особи за столом. Ми цей перелік розширюємо до чотирьох осіб, але залишаємо відстань півтора метра між місцями для сидіння. Це перше, сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Друге: в нас було виключно літні тераси просто неба. Поспілкувавшись із рестораторами, ми додали, що на відкритому повітрі: під тентами, на верандах – так, як це існує. І додали ще один момент щодо кількості осіб, які можуть пересуватися: у нас було не більше двох осіб – ми додали не більше ніж 8 осіб.

Зазначається, що нововведення запрацюють з моменту публікації відповідної постанови.

Нагадаємо, що з 11 травня в Україні запровадили “адаптивний карантин” і дещо його послабили. Зокрема Уряд дозволив роботу літніх майданчиків кафе, а також магазинів, музеїв, салонів краси, діяльність адвокатів тощо. Детальніше про те, що дозволено в межах послаблення карантину, а що залишилося під забороною читайте за ЦИМ посиланням.

 

Головне фото – з архіву Vежі

Читайте також: У ВТК роз’яснили умови роботи громадського транспорту Вінниці з 11 травня

Читайте також: У Вінниці з 12 травня планують відкрити “Прозорі офіси” для відвідувачів

Читайте також: П’ять етапів: Уряд оприлюднив план виходу з карантину. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.